U STILU VELIKIH MAJSTORA: Golman južnoafričkog prvoligaša, na spektakularan način doneo veliko slavlje svom timu (VIDEO)

Makazice
print screen/you tube/14KZ

Golman Baroke iz Južne Afrike Oskarin Masaluke, postigao je spektakularan pogodak u 96. minutu utakmice protiv Piratsa, koja je okončana rezultatom 1:1.

Baroka je u utakmici južnoafričke Premijer lige gubio sa 1:0 od Orlando Piratsa, sve do poslednjih minuta sudijske nadoknade.

Glavni sudija je meč produžio za pet minuta, a Baroka je izborila korner u 95.

Tada je Masaluke dotrčao u protivnički šesnaesterac i nakon gužve stigao do lopte pa  “makazicama” šutirao i postigao sjajan pogodak za konačnih  1:1 i veliko slavlje svog tima.

Potom je 23-godišnji golman otrčao do korner zastavice i zajedno sa saigračima zaplesao, prenosi goal.com.

Njegovi tim je nakon 11 odigranih kola 10. na tabeli južnoafričke Premijer lige koja ima 16 klubova.