VALJAK PROBIO BEDEM MLADOSTI: U Humskoj viđena 4 gola, majstorije Leonarda i Đurđevića (VIDEO)

leonardo
prin screen

Partizan je nastavio pobednički niz u domaćem šampionatu. Savladana je Mladost sa 3:1, pa Crno-beli pred dvonedeljnu pauzu zaostaju za vodećom Crvenom zvezdom 6 bodova.

Ovo je peta pobeda u nizu kada je reč o domaćem šampionatu pa Crno-beli sada zauzimaju treće mesto na tabeli, iza Crvene zvezde i Vojvodine. Mladost je i dalje šesta, sa 18 bodova.

Lučance je načeo Leonardo, pred sam kraj prvog poluvremena. Briljantim pogotkom iz slobodnog udarca učinio je da proteklih 45 minuta ne odu u zaborav.

Ekipa Mladosti je do tog 45-og  bila orijentisana na defanzivu, ali se sa prvim minutima nastavka sve promenilo. Za nešto otvoreniju igru, Lučanci su nagrađeni kaznenim udarcem koji je u pogodak pretvorio Bojović, minut 57.

Eventualnu defanzivu gostiju sprečio je  Uroš Đurđević, fenomenalnim lobom posle odlične asistencije Nikole Đurđića.

Poslednji udarac zadao je Valeri Božinov, u 67. minutu, kada je prvu upotrebljivu loptu poslao u mrežu danas vrlo zaposlenog golmana Krznarića.

Partizan će u subotu 8. oktobra odigrati prijateljsku utakmicu protiv solunskog PAOK-a. Meč počinje u 19 i 30, na stadionu u Humskoj.