“VALJAK” U TREĆEM KOLU: Crno-beli sa desetoricom izvukli remi u Litvaniji! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evropa, pošto su danas eliminisali litvanski Trakaj.

Partizan je u revanšu u gostima igrao nerešeno 1:1, a prošao je dalje zahvaljujući pobedi od 1:0 u prvoj utakmici pre nedelju dana u Beogradu.

Trakaj je vodio u Viljnusu od devetog minuta golom Jevgenija Osipova, a izjednačenje Partizanu u nadoknadi poluvremena doneo je Nemanja Miletić.

Partizan je od 53. minuta imao igrača manje zbog drugog žutog kartona i isključenja Sejdube Sume, ali je izdržao i prošao u narednu fazu.

Naredni rival crno-belih biće pobednik duela između AIK-a iz Švedske i danskog Nordsjelanda.