VBA deklasirao Barnli: Blistao Beraino sa dva pogotka

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona savladali su Barnli sa 4:0 u pretposlednjoj utakmici šestog kola Premijer lige.

Domaćin je bio bolji rival od samog početka utakmice, a plodove toga počeo je da ubira nakon pola sata igre. Brant je izveo korner, a Kreg Doson bio je najviši u skoku – 1:0 za VBA. U finišu prvog dela igre domaćin je duplirao prednost, Dorans je odigrao za Saida Beraina koji je neumoljiv – 2:0.

Vest Brom nastavio je gde je stao i u drugom poluvremenu, prvu priliku u nastavku imao je Sesenjon, nije bio precizan, ali već u 56. minutu meča na semaforu stajalo je 3:0. Opet je strelac Berhino, opet asistent Drans i pitanje pobednika je već bilo rešeno. Gosti iz Barnlija su imali nekoliko pokušaja da postignu počasni gol, nisu uspeli u tome, a u sudijskoj nadokandi Grejm Dorans svoju fantastičnu partiju krunisao je golom za konačnih 4:0.