VELIKA BORBA NA ČAIRU: Radnički i Partizan posle drame podelili bodove! (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog i Partizana igrali su večeras u Nišu nerešeno 2:2, u 10. kolu Super lige Srbije.

Radnički je imao dva gola prednosti, a strelci su bili Nermin Haskić u 35. i Saša Stojanović u 47. minutu.

Partizan je u finišu utakmice došao do izjednačenja i boda, golovima rezerviste Nemanje Nikolića u 79. i Nemanje Miletića u 85. minutu.

Meč su obeležile i odluke Milorada Mažića.U prvom poluvremenu nije svirao jedanaesterac za Partizan posle igranja rukom fudbalera Radničkog, a potom nije priznao pogodak napadača domaćih Mitrovića zbog ofsajd pozicije koja je za analizu.

Dve ekipe imaju po 21 bod, sedam manje od vodeće Crvene zvezde.

Dinamo iz Vranja je zabeležio drugu pobedu u srpskom prvenstvu, pošto je sa 1:0 kao domaćin savladao Mačvu.

Bačka je sa 1:0 pobedila Rad na svom stadionu, dok je Voždovac istim rezultatom bio bolji od Radnika u Beogradu. Napredak i Čukarički igrali su 1:1.