VELIKA ČAST ZA NAŠEG KOŠARKAŠA: Jokića na poluvremenu obradovali SRPSKIM FOLKLOROM na parketu (VIDEO)

Denver - Toronto
Printscreen

Srpski košarkaši u NBA ligi prethodne imali su zapažene uloge, a najistaknutiji bio je Nikola Jokić, ali njegov Denver izgubio je na gostovanju sa 114:110 od Toronta.

Jokić je meč završio sa 29 poena (11/21), 16 skokova, osam asistencija i dve ukradene lopte, ali i pored odlične igre nije uspeo da zadrži svoj tim u prednosti. Pored njega, zapaženu ulogu imao je i Pol Milsap sa 20 poena, a Džamal Marej ubacio je 15.

Toronto je do trijumfa došao pre svega zahvaljujući odličnoj igri u poslednjoj četvrtini kada je i stigao do preokreta, a najzaslužniji za to bio je Demar Derozan sa 15 poena i osam asistencija, dok su Jonas Valančjunas i Fred van Vlit takodje dodali po 15 poena.

Denver ima 40 pobeda i 35 poraza, pa se sada tako nalazi na 10. mestu Zapadne konferencije, dok je Toronto 55 trijumfa i 20 poraza prvi na Istoku.

Na poluvremenu ove utakmice, u čast našeg košarkaša, publika je imala priliku da na parketu vidi srpski folklor.