VELIKI SKANDAL U NEMAČKOJ: Navijač Bohuma KRIGLOM pogodio sudiju u glavu?! (VIDEO)

Ono što su uradili navijači Bohuma prelazi sve granice.

Pixabay

Nisu Nemci baš poznati kao skandal-majstori. Ne može se u Bundesligi toliko često videti incident bilo koje vrste, ali ono što su uradili navijači Bohuma zaista prelazi sve granice.

Naime, tokom utakmice sa Borusijom Menhengladbah jedan od navijača Bohuma je pogodio sudiju kriglom u glavu?!

Igrao se 71. minut kada je došlo do ozbiljnog incidenta koji je pomoćnik prijavio glavnom arbitru koji je momentalno prekinuo utakmicu!

U tom trenutku je Borusija Menhengladbah vodila sa 2:0, a u periodu od 62. do 66. minuta je postigla dva gola protiv domaćeg tima.

Ipak, to nikako ne može da bude opravdanje za ovaj skandalozni gest zbog kojeg Bohum tek čeka ozbiljna kazna. Najpre novčana, a potom i bodovna.

Utakmica između fudbalera dva tima se gotovo sigurno neće ni nastaviti, a očekuje se da Borusija Menhengladbah dobije pobedu službenim rezultatom – 3:0.

Pored toga, sigurno je da će Bohum platiti i ozbiljnu novčanu kaznu, a vrlo verovatno deluje i da će stadion (ili bar pojedini sektori) biti zatvoren na jednu ili više utakmica…