ZA MANJE OD SAT VREMENA: Novak započeo turnir u Monte Karlu pobedom nad saigračem iz reprezentacije!

Novak Đoković
Beta

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Mastersa u Monte Karlu, pošto je danas na startu turnira pobedio zemljaka Dušana Lajovića sa 6:0, 6:1.

Đoković je do druge pobede u isto toliko mečeva protiv Lajovića stigao posle samo 56 minuta igre.

Nekada najbolji teniser sveta je odlično odigrao prvi set i dobio ga posle 23 minuta.

Đoković je tri puta oduzimao servis protivniku u prvom setu, dok je Lajović uspeo da osvoji samo osam poena.

Lajović je posle tačno pola sata igre, na početku drugog seta, osvojio prvi gem u meču nakon čega je pružio veći otpor Đokoviću, imao je i četiri brejk lopte, ali nije uspeo da preokrene rezultat.

Đoković će u drugom kolu igrati protiv Hrvata Borne Ćorića.