ZVEZDA I PARTIZAN PODELILI BODOVE: Sudije pomogle crveno-belima, Đurđević isterao pravdu (VIDEO)

derbi
crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su 1:1 (1:0) u 153. večitom derbiju odigranom u okviru 24. kola Superlige na stadionu "Rajko Mitić".

Crno-beli su do izjednačenja došli u 87. minutu golom Uroša Đurđevića, koji je tako ispravio nepravdu.

Glavni sudija Majo Vujović priznao je u 34. minutu gol Gejlora Kange, kojim je Zvezda povela, iako je pre toga lopta napustila granice terena. Ruiz je tada loptu, koja je prešla gol-aut liniju, vratio u srce Partizanovog šesnaesterca, gde je Boaći asistirao za neumoljivog Kangu.

Osim toga aktuelni šampion je samo još jednom zapretio crno-belom golmanu Filipu Kljajiću, u 18. minutu kada je Džon Ruiz tukao kao iz topa, ali pored stative.

U Partizanu žale za šansama Leonarda, Ostojića, Đurđevića…

Ipak, Đurđević je u 87. minutu odlično reagovao na petercu posle centaršuta Miroslava Vulićevića i doneo crno-belima izjednačenje i bod.