Zvezda završila pripreme bez poraza: Parker sa dva pogotka ‘srušio’ BATE Borisov

Fudbaleri Crvene zvezde trijumfalno su okončali pripreme pred nastavak Jelen Superlige, pošto su savladali učesnika Lige šampiona BATE Borisov – 2:1 (1:1).

Šampion Srbije je tako završio pripreme u Beleku bez poraza – sa četiri pobede i dva remija, a najzaslužniji za pobedu protiv Belorusa bio je Džošua Parker.

Učesnik grupne faze elitnog takmičenja poveo je u desetom minutu preko Radionova, ali je novajlija iz Domžala, najpre, 180 sekundi kasnije izjednačio, a onda u 50. minutu i doneo trijumf svom timu.

Zvezda je savaldala BATE posle trijumfa nad Rubinom (1:0) i Mordovijom (1:0), dok su mečevi sa Olimpijom (0:0) i Metalistom (1:1) završeni nerešeno.

Ekipa Nenada Lalatovića se u nedelju vraća u Beograd, a prvu prepreku, u poteri za Partizanovih „+6”, imaće narednog vikenda kada gostuje niškom Radničkom.