ZVEZDIN PLES NA KIŠI: Četiri lopte u mreži Čačana zasenile sreću budućih mladenaca! (VIDEO)

Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se danas u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u Čačku pobedili Borac sa 4:0.

Zvezda je povela u trećem minutu golom Nemanje Milića, posle dodavanja Luke Ilića. Drugi gol postigao je Aleksandar Pešić u 29. minutu, na asistenciju Milića, a treći Nenad Milijaš u 73. minutu. Konačan rezultat postavio je Pešić u 84. minutu iz jedanaesterca.

Crveno-beli su mogli ubedljivije da pobede, ali je u više navrata bio neprecizan Slavoljub Srnić, a Luka Ilić je pogodio stativu.

Borac je od 12. minuta igrao sa desetoricom igrača, pošto je isključen Miroljub Kostić, najverovatnije zbog prigovora.

Pre početka utakmice fudbaler Borca Lazar Obradović zaprosio je svoju devojku na terenu. Ona je pristala, a dobila je cveće i prsten.

Plasman u četvrtfinale danas su izborili i fudbaleri Mačve, koji su u Subotici posle izvodjenja jedanaesteraca pobedili Spartak sa 6:5, nakon što je u regularnom delu bilo 1:1.

Poslednja utakmica osmine finala igra se od 18.30 kada će branilac trofeja Partizan na svom terenu dočekati Rad.